شبکه های اجتماعی

کتاب چگونه دوستان بسیار خوبی را جذب کنیم

  • 4 مهر 1396
  • 1791
  • 0

داشتن دوستان خوب گاهی امری حیاتی برای ماست،یاد دارم همیشه به دنبال این موضوع بودم که بتوانم دوستان زیادی داشته باشم ولی همیشه تنها بودم؛تا اینکه خداوند یکتا،راههای آن را که دوستان خوبی داشته باشم را برایم باز کرد و توانستم آنقدر دوست در کنار خود داشته باشم که گاهی فرصت نکنم پاسخ گوی آنها باشم!!!

پیدا کردن دوست خوب بسیار راحت است و اصلا موضوعی ذاتی نیست،مهارتی است که کاملا اکتسابی و قابل یادگیری است.

 

بزرگی میگوید: همیشه اگر کسی در کاری موفق است قطعا چیزهایی را میداند و کارهایی را میکند که کسانی که موفق نیستند؛نمیدانند.داشتن دوستان بسیار زیاد و خوب و موفقیت در روابط هم دارای اصل ها و قوانینی است که بسیار ساده اند.شما هم به راحتی و با به کارگیری آنها میتوانید دوستان بسیار خوبی را جذب کنید و از تنهایی کاملا رها شوید.

با به کارگیری اصول داخل کتاب به سادگی میتوانید کاری کنید تا دیگران عاشق شما شوند و همیشه بخواهند با شما رابطه دوستی برقرار کنند و برای این که شما را ببینند لحظه شماری کنند!!

خواندن کتاب زیر،کمتر از 20 دقیقه از شما وقت میگیرد...

میتونید همین حالا به صورت کاملا رایگان این کتاب را دانلود کنید و از اصول ارزشمندش استفاده کنید و تحولی بزرگ و پایدار را در روابط دوستی خود ایجاد کنید و از بودن دوستان زیاد اطرافتان،احساس ارزشمندی کنید چون واقعا شما بسیار ارزشمند هستید....

کتاب چگونه دوستان بسیار خوبی را جذب کنیم

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

نماد اعتماد درگاه Pay.ir