شبکه های اجتماعی

کتاب آیین دوست یابی + چگونه دیگران را وادار کنیم ما را دوست بدارند

  • 26 فروردين 1397
  • 1900
  • 0

کتاب آیین دوست یابی نوشته دیل کارنگی یک کتاب پرفروش در مورد دوست یابی و روابط است و در این کتاب سرفصل های بسیار خوبی برای ارتباط برقرار کردن با دیگران آمده است.در این فایل صوتی می خواهیم یکی از این سرفصل ها را که در مورد دوست داشته شدن از طرف دیگران است،برای شما دوست خوب آوردیم.

 

دوست داشته شدن از طرف دیگران یکی از موضوعاتی است که ما در ارتباطاتِ خود با دیگران، به آن برمی خوریم و خیلی اوقات ما به خاطر اینکه احساس میکنیم دیگران ما را دوست ندارند شاید روزها ناراحت هستیم و احساس ترد شدن می کنیم که واقعاً یکی از بدترین احساس هاست.حالا در این میان دیل کارنگی معتقد است اگر ما کاری کنیم که دیگران احساسِ مهم بودن بکنند همواره ما را دوست خواهند داشت و با این کار در واقع کاری می کنیم که دیگران وادار شوند ما را دوست داشته باشند و ما را فردی دوست داشتنی در ذهن خود بدانند.

 

من به شخصه از این موضوع استفاده کردم و جوابِ مثبت گرفتم و به شما هم پیشنهاد می کنم حتماً این اصل را رعایت کنید و نتیجه آنرا در زندگی خود ببینید.

 

اگر میخواهید دیگران شما را دوست بدارند، صمیمانه و صادقانه کاری کنید تا احساس مهم بودن بکنند.

 

شما میتوانید با دانلود کردن رایگان فایل زیر و رعایت اصول ذکر شده در آن از همین امروز کاری کنید تا فردی دوست داشتنی بشوید....

 

کتاب آیین دوست یابی + چگونه دیگران را وادار کنیم ما را دوست بدارند

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

نماد اعتماد درگاه Pay.ir