سئوکار در اصفهان؛ خدمات سئو ارزان قیمت برای سایت شما

سئوکار در اصفهان - خدمات سئو ارزان
18 اسفند 1399 / گوناگون , مقالات / بدون دیدگاه / 753 بازدید / خواندن این مقاله 4 دقیقه زمان میبرد

سئوکار در اصفهان برای افرادی که در اصفهان صاحب سایت هستند، اهمیت زیادی دارد چون چنین افرادی به سئوکار در اصفهان بهتر می‌توانند اعتماد کنند تا سئوکاری که در شهرهای دیگر باشد. برای همین ما در پایان این مقاله یک سئوکار در اصفهان را به شما معرفی می‌کنیم که با قیمت مناسبی سایت شما را […]

سئوکار در اصفهان برای افرادی که در اصفهان صاحب سایت هستند، اهمیت زیادی دارد چون چنین افرادی به سئوکار در اصفهان بهتر می‌توانند اعتماد کنند تا سئوکاری که در شهرهای دیگر باشد. برای همین ما در پایان این مقاله یک سئوکار در اصفهان را به شما معرفی می‌کنیم که با قیمت مناسبی سایت شما را برایتان سئو می‌کند. در ابتدا بهتر است به چند سوال کلیدی پاسخ دهیم و بعد از پاسخ به این سوالات به سراغ شماره تماس سئوکار در اصفهان می‌رویم. ما خدمات سئو ارزان قیمت به شما دوستان خوب ارائه می‌کنیم.

 

سئو چیست؟

سئو چیست؟ خدمات سئو در اصفهان

سئو به فارسی یعنی بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو. یعنی شما سایتتان را برای موتورهای جستجو بهینه کنید تا سایتتان در جستجوهای اول باشد. برای مثال شما یک سایت فروش لوازم خودرو دارید، اگر سایت شما سئو شده باشد وقتی کلمه «لوازم خودرو» را در گوگل سرچ می‌کنید آدرس سایت شما در نتایج اولی می‌آید.

به دلیل اینکه گوگل بزرگترین سایت موتور جستجو می‌باشد، ما سایتمان را برای گوگل بهینه می‌کنیم.

سئو کردن یک سایت چه اهمیتی دارد؟

وقتی که شما مثلا سایت فروش کفش داشته باشید، اگر سایتتان را سئو کرده باشید که وقتی کلمه «خرید کفش» را سرچ کردیم سایت شما در نتایج اول باشد، شما می‌توانید فروش بسیار خوبی را تجربه کنید.

مثلا اگه کلمه «خرید کفش» روزانه ۱۰ هزار بار سرچ شود و شما سایتتان را روی این کلمه سئو کرده باشید، و بر فرض ۱۰ درصد از ۱۰ هزار سرچ را شما به سایتتان هدایت کنید، سایت شما روزانه هزار مشتری را خواهد داشت که بسته به محصولاتتون و زیبایی سایت و عوامل دیگر شما می‌توانید به این افراد کفش بفروشید. نکته مهمی که سئو دارد این است که اگر شما روی همان کلمه «خرید کفش» سایتتان را بهینه کرده باشید، اتفاقی که میوفتد این است که مشتریان خوبی برای سایت شما می‌آیند چون افرادی هستند که به دنبال خرید کفش هستند.

یکی از مهمترین موضوعات برای سایت، سئو می‌باشد چون بازدید کنندگان بسیار زیادی را برای شما پیدا می‌کند؛ پس اگر شما صاحب وبسایتی هستید موضوع سئو را بسیار جدی بگیرید.

 

 

سئوکار کیست و چه کاری انجام می‌دهد؟

سئوکار کسی است که سایت شما را روی کلماتی که شما نیاز دارید، سئو می‌کند. یعنی برای مثال شما سایت آموزشی دارید و نمی‌دانید که چطور مقاله‌هایتان را روی کلماتی که می‌خواهید در گوگل به نمایش بگذارید، اینجاست که شما نیاز به یک سئوکار پیدا می‌کنید.

پس سئوکار کسی است که سایت شما را به نتایج اول گوگل می‌رساند و با این کار شما برای سایتتان بازدیدکننده و مشتری پیدا خواهید کرد.

 

 

 

 

آیا هزینه سئو بالاست؟

هزینه سئو به نسبت کاری که انجام می‌دهد بسیار خوب است. مثلا در همان سایت کفشی که با هم گفتیم اگر شما در چنین کلماتی سئو شوید، مشتری‌های بسیار خوبی را پیدا خواهید کرد. تمامی سایت‌های بزرگ برای بحث سئوی سایتشان هزینه‌های بسیار زیادی می‌کنند و حتی تیم سئو دارند. این موضوع نشان‌دهنده‌ی این است که سئو برای سایت بسیار مهم است و دلیلش هم این است که خیلی بیشتر از آنچه هزینه می‌کنید را برای شما باز می‌گرداند.

مثلا شاید شما برای سئو یک کلمه ۵ میلیون تومان را هزینه کنید ولی همان کلمه برای شما فروش‌هایی را داشته باشد که شما ماهی ۵ میلیون تومان درآمد داشته باشید!

 

 

 

هزینه سئو چطور محاسبه می‌شود؟

هزینه سئو بستگی به سختی کلماتی دارد که شما بخواهید روی این کلمات، رتبه بگیرید.

مثلا کلمه «بلیط هواپیما» بسیار سخت است زیرا سایت‌های بسیار زیادی در این حوزه کار می‌‌کنند و برای سایت‌های خود هزینه‌های بسیاری می‌کنند.

در هر حوزه‌ای که رقابت بیشتر باشد، کلمه‌ها سخت‌تر می‌شوند و مسلما هزینه سئو نیز بیشتر می‌شود.

 

اگر کلمه‌های شما آسان باشند، هزینه‌های شما کمتر می‌شود. مثلا کلمه «کناف در اصفهان» کلمه ساده‌ای است و اگر شما بخواهید روی این کلمه، رتبه بگیرید هزینه‌های شما بسیار کمتر است.

در آخر شما باید کلماتی که اتنخاب کردید را به سئوکار  بگویید تا او اولا به شما بگوید که آیا می‌شود سراغ این کلمه بروید یا نه و دوما قیمتی که آن کلمه برای شما دارد تا سئو شود را به شما بگوید.

چرا گفتیم اولا سئوکار ببیند که می‌توان روی آن کلمات رتبه گرفت یا نه؟ چون بعضی از کلمات بسیار سخت هستند و امکان سئو شدن را ندارند. یعنی در آن کلمات رقابت بسیار بالایی وجود دارد و سایت‌های بسیار قدرتمندی روی این کلمات کار کرده‌اند و الان نمی‌شود روی این کلمات رتبه گرفت.

به شما قول می‌دهیم که خدمات سئو ارزان قیمت برای شما داشته باشیم و بهترین قیمت را برای پروژه‌های سئو شما دریافت کنیم.

 

 

چقدر زمان می‌برد تا در گوگل نتیجه بگیریم؟

چقدر زمان می‌برد تا سایتمان سئو شود؟ سئو ارزان قیمت در اصفهان

اینکه چقدر زمان می‌برد تا در گوگل نتیجه بگیریم هم بستگی به سختی کلمه دارد و اینکه در آن حوزه چقدر رقابت وجود دارد.

برای مثال از ۲ ماه تا ۱ سال طول می‌کشد که یک فرد سئوکار بتواند برای شما کلمه‌ای را سئو کند.

 

 

آیا یک سئوکار باید برای کارفرما تولید محتوا هم انجام دهد؟

خیر،‌ سئوکار فقط سایت را بهینه می‌کند و وظیفه‌ی تولید محتوا را ندارد. یعنی او مقاله نمی‌نویسد، او کاری می‌کند که مقاله شما در گوگل رتبه بگیرد.

 

 

آیا هزینه سئو در اصفهان با شهرهای دیگر تفاوتی دارد؟

کارهایی که برای سئو یک سایت باید انجام شود در هیچ شهری تفاوتی ندارد. یعنی شما اگر در شهر اصفهان باشید و بخواهید روی یک کلمه کار کنید و یا در شهر تهران، تفاوتی در کارهایی که باید انجام دهید وجود ندارد اما اگر شما کارتان را به یک سئوکار در اصفهان بسپارید برای شما بسیار به صرفه‌تر است چون بعضی از شرکت‌های سئو هزینه‌های بسیار بالایی را برای سئو دریافت می‌کنند. مثلا یک شرکت سئو از شما برای یک کلمه ۱۵ میلیون تومان دریافت می‌کند، درصورتی که شاید یک سئوکاری که شرکت ندارد ولی برای خودش کار می‌کند از شما ۱۰ میلیون تومان و یا کمتر را دریافت کند. ما برای شما خدمات سئو ارزان قیمت ارائه می‌دهیم.

 

 

آیا می‌توان به یک سئوکار در اصفهان اعتماد کرد؟

بله، وقتی که شما، شماره خود فرد و شماره منزل و آدرس منزل فرد را بدانید، دیگر نباید نگران این موضوع باشید. حتی می‌توانیم با هم قرارداد ببندیم که دیگر خیالتان راحت باشد.

 

خب تا اینجای کار با هم سوالاتی را در مورد سئو، سئو در اصفهان و سئوکار در اصفهان بررسی کردیم و حالا موقع آن رسیده که با هم پل‌ارتباطی داشته باشیم. من سید فرزاد خلیلیان هستم، صاحب همین سایتی که در حال حاضر در آن حضور دارید. من این سایت را از صفر به روزانه ۷۰۰ کلیک از گوگل رساندم روی کلمات زیادی آن را بالا آورده‌ام. روی کلماتی مانند:

سخنان بزرگان در مورد زندگی

سخنان بزرگان در مورد موفقیت

سخنان بزرگان در مورد ازدواج

آداب معاشرت کلامی

چگونه پرو باشیم؟

حرف زدن

اهمیت ارتباط

چطور دوست خوبی باشیم

سخنان موفقیت

امید دادن به دیگران

و هزار کلمه مرتبط دیگر

نمودار سئو سایت دوستان خوب در اصفهان

 

 

 

شما دوست خوبم می‌توانید از طریق زیر با من در ارتباط باشید:

شماره همراه:

۳۰۰۱ ۴۷۳ ۰۹۱۳

 

شماره واتساپ:

۳۰۰۱ ۴۷۳ ۰۹۱۳

 

ایمیل:

Farzad.04@gmail.com

 

خوش‌حال میشم که توی واتساپ پیامتون را ببینم و یا صداتون را بشنوم. دوستدار شما سید فرزاد خلیلیان

 

به اشتراک بگذارید :
whatsapp